Služby

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Provádíme rekonstrukce panelových bytů včetně vyříznutí příček nebo prostupů nosnými zdmi. Zpracování cenové nabídky a pečlivé provedení zakázky v dohodnutém termínu. Všechny potřebné práce naplánujeme a zajistíme. Vpřípadě zájmu vám vizualizace koupelny zhotoví v místním koupelnovém...

Výstavba koupelny

Výstavba nových i rekonstrukce starých koupelen, včetně zhotovení vodoinstalací i topenářských prací. Výstavba bezbariérových koupelen. Vpřípadě zájmu vám vizualizace koupelny zhotoví v místním koupelnovém studiu, kde si vyberete obklady a zařizovací předměty.

Montáž obkladů, dlažeb a mozaiek

Provádíme pokládku keramických obkladů a dlažeb jak ve standardu, tak i v luxusním provedení s použitím kvalitních materiálů.

Vodoinstalace

Nabízíme instalace a rekonstrukce rozvodů vody v domech, bytech a průmyslových oběktech. Provádíme kompletní instalaci nebo rekonstrukci odpadů.

Montáže sádrokartonu

Sádrokarton a suché stavebnictví. Provádíme sádrokartonářské práce, montáž sádrokartonů a kazetových podhledů. Realizace stropů, příček a půdních vestaveb. 

Stavební práce

Jsme schopni realizovat veškeré stavební práce při výstavbě rodinných domů.

Podchycení nosných konstrukcí, bourací práce

Vybourání průchodu v nosné zdi panelového domu, podchycení konstrukce. K realizaci je nutný statický posudek.

Monolitické schody

Železobetonové konstrukce budov včetně schodišť zažívají v posledních letech velký návrat. Monolitické schodiště vzniká přímo na stavbě. Do připraveného bednění s ocelovou výztuží se vylévá beton. Teprve po dokonalém vytvrdnutí konstrukce se dřevěné bednění odstraní. Tato schodiště mohou mít...